Hakkımızda

KARENPRO Mühendislik İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Talaşlı imalat süreçlerinin yan ürünü olarak ortaya çıkan metal talaşı, bu süreçleri bünyesinde barındıran her işletme için baş edilmesi gereken bir problemdir. KARENPRO olarak, ECOCUT-TECH markası altında ürettiğimiz makine ve ekipmanla bu problemlerin üstesinden gelmenize destek veriyoruz.

2008 yılında bir TÜBİTAK AR-GE projesi olarak başlayan ECOCUT-TECH serüveni, başarıyla mezun olan TÜBİTAK projesini takip eden KOSGEB desteği ile gelişerek, marka tesciline uzanmış ve konumuzdaki her ihtiyaca cevap verebilecek ürün portföyüne ulaşmıştır. Tamamı Türk mühendisliğinin eseri olan modüler yapıdaki tasarımlarımızla, hem farklı ortamlarda denenmiş standart ürünlerin güvenini hem de özel ihtiyaçlara hitap edebilen terzi işi çözümleri bir arada sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

ECOCUT-TECH markası altında ürettiğimiz ürünler;

Hedefimiz, ECOCUT-TECH markası altında üretilen her ürünün tüm dünyada kabul gören bir değer olarak algılanmasıdır. Bu hedefimize ulaşmamızın tek yolunun, siz kullanıcıların yüzünde, bizden bahsederken bir gülümseme oluşturabilmemizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden;

ECOCUT-TECH ECOCUT-TECH ISO 9001-2008 Sertifikası ECOCUT-TECH Marka Tescil Belgesi